HJC lansirao RPHA 11 Venom II kacigu

2016. godine, HJC je lansirao RPHA 11 Spider-ManiRPHA 11 Venom kacige, dajući vozačima izbor između ova dva Marvelova lika.
I mada je “čovek-pauk” definitivno popularniji lik, RPHA 11 Venom kaciga i njena grafika je postala jedna od najpopularnijih na tržištu, toliko da je bilo malo HJC dilera koji su ovaj model imali na stanju.
Par godina kasnije, dizajneri kompanije HJC su rešili da kacigi daju novi, mračniji i zlokobniji izgled, a radu im je pomogao dizajner originalne Venom kacige, inače Italijan koji je poznat po radu na MotoGP kacigama.
Upoznajte RPHA 11 Venom 2, koja će se se na proleće naći u prodaji. Novi dizajn je ostao na istoj kacigi, premijum modelu renomiranog proizvođača, dizajniranom za trkačku stazu i sa aerodinamičnom strukturom školjke, sastavljenom od HJC-ovim “P.I.M. Plus” materijala, izuzetno male težine i podjednako izuzetne izdržljivosti.
Uz nju ide zatamnjeni vizir i sočivo protiv zamagljivanja. Kaciga ima standardnu i pro varijantu. Obe imaju ECE sertifikat, s tim što je standardna dostupna u veličinama 2XS-2XL, a Pro XS-XXL. Uz nju ide fabrička garancija od 5 godina, uz preporučenu cenu od 599,90 evra.

Praktični saveti kako pripremiti motor za zimski san
Usled vremenskih uslova koji u z... Detaljnije »